Location : Home > B > BFC237531273
BFC237531273
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237531273 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237531273 CAP FILM 27NF 3.5 1600VDC RAD 1327500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237531273 CAP FILM 27NF 3.5 1600VDC RAD 698500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237531273 Film Capacitors 27000pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com