Location : Home > B > BFC237531242
BFC237531242
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237531242 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237531242 CAP FILM 2.4NF 3.5 1600VDC RAD 1427200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237531242 CAP FILM 2.4NF 3.5 1600VDC RAD 790900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237531242 Film Capacitors 2400pF 3.5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com