Location : Home > B > BFC237530821
BFC237530821
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237530821 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237530821 CAP FILM 820PF 5 1600VDC RAD 1239800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237530821 CAP FILM 820PF 5 1600VDC RAD 583800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237530821 Film Capacitors 820pF 5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com