Location : Home > B > BFC237530682
BFC237530682
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237530682 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237530682 Film Capacitors 6800pF 5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237530682 CAP FILM 6.8NF 5 1600VDC RAD 882100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237530682 CAP FILM 6.8NF 5 1600VDC RAD 1538100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com