Location : Home > B > BFC237530681
BFC237530681
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237530681 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237530681 CAP FILM 680PF 5 1600VDC RAD 603800 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237530681 Film Capacitors 680pF 5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BFC237530681 Film Capacitors 680pF 5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237530681 CAP FILM 680PF 5 1600VDC RAD 709000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237530681 CAP FILM 680PF 5 1600VDC RAD 603800 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited