Location : Home > B > BFC237530102
BFC237530102
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237530102 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237530102 CAP FILM 1NF 5 1600VDC RAD 1436200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237530102 CAP FILM 1NF 5 1600VDC RAD 780200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237530102 Film Capacitors 1000pF 5 1600volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com