Location : Home > B > BFC237526123
BFC237526123
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237526123 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237526123 Film Capacitors 12000pF 5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237526123 CAP FILM 12NF 5 1000VDC RAD 1428000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237526123 CAP FILM 12NF 5 1000VDC RAD 782700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com