Location : Home > B > BFC237525221
BFC237525221
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237525221 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237525221 CAP FILM 220PF 3.5 1000VDC RAD 683100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237525221 CAP FILM 220PF 3.5 1000VDC RAD 1318100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237525221 Film Capacitors 220pF 3.5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com