Location : Home > B > BFC237525203
BFC237525203
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237525203 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237525203 CAP FILM 20NF 3.5 1000VDC RAD 1319200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237525203 CAP FILM 20NF 3.5 1000VDC RAD 682900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237525203 Film Capacitors 20000pF 3.5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com