Location : Home > B > BFC237524361
BFC237524361
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237524361 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237524361 CAP FILM 360PF 5 1000VDC RAD 888500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237524361 Film Capacitors 360pF 5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237524361 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk