Location : Home > B > BFC237524302
BFC237524302
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237524302 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237524302 CAP FILM 3NF 5 1000VDC RAD 597400 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237524302 CAP FILM 3NF 5 1000VDC RAD 597400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237524302 Film Capacitors 3000pF 5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd