Location : Home > B > BFC237524121
BFC237524121
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237524121 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237524121 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC237524121 Film Capacitors 120pF 5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237524121 CAP FILM 120PF 5 1000VDC RAD 1438700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237524121 CAP FILM 120PF 5 1000VDC RAD 790700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com