Location : Home > B > BFC237522431
BFC237522431
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237522431 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237522431 Film Capacitors 430pF 51000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237522431 CAP FILM 430PF 5 1000VDC RAD 699900 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237522431 CAP FILM 430PF 5 1000VDC RAD 594700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237522431 CAP FILM 430PF 5 1000VDC RAD 699900 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC237522431 CAP FILM 430PF 5 1000VDC RAD 594700 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited