Location : Home > B > BFC237522361
BFC237522361
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237522361 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237522361 CAP FILM 360PF 5 1000VDC RAD 783600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237522361 CAP FILM 360PF 5 1000VDC RAD 678400 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237522361 CAP FILM 360PF 5 1000VDC RAD 783600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC237522361 CAP FILM 360PF 5 1000VDC RAD 678400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237522361 Film Capacitors 360pF 51000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com