Location : Home > B > BFC237521512
BFC237521512
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237521512 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237521512 CAP FILM 5.1NF 3.5 1000VDC RAD 592900 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237521512 CAP FILM 5.1NF 3.5 1000VDC RAD 487700 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237521512 CAP FILM 5.1NF 3.5 1000VDC RAD 487700 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237521512 Film Capacitors 5100pF 3.5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd