Location : Home > B > BFC237521472
BFC237521472
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237521472 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237521472 CAP FILM 4.7NF 3.5 1000VDC RAD 697600 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237521472 Film Capacitors 4700pF 3.5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237521472 CAP FILM 4.7NF 3.5 1000VDC RAD 1438100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237521472 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk