Location : Home > B > BFC237521131
BFC237521131
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237521131 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237521131 CAP FILM 130PF 3.5 1000VDC RAD 684400 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237521131 CAP FILM 130PF 3.5 1000VDC RAD 1319400 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237521131 Film Capacitors 130pF 3.5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com