Location : Home > B > BFC237520273
BFC237520273
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237520273 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237520273 CAP FILM 27NF 5 1000VDC RAD 1439300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237520273 CAP FILM 27NF 5 1000VDC RAD 803000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237520273 Film Capacitors 27000pF 5 1000volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com