Location : Home > B > BFC237518122
BFC237518122
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237518122 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237518122 CAP FILM 1.2NF 5 630VDC RAD 1525500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237518122 CAP FILM 1.2NF 5 630VDC RAD 896500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PCM-60 Cables, Wires - Management Markers CARD MARKER WIRE SOLID
170-03088 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 2" SPLITWRAP BRAIDED SLEEVE