Location : Home > B > BFC237517223
BFC237517223
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237517223 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237517223 Film Capacitors 22000pF 3.5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237517223 CAP FILM 22NF 3.5 630VDC RAD 1309600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237517223 CAP FILM 22NF 3.5 630VDC RAD 682600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com