Location : Home > B > BFC237515222
BFC237515222
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237515222 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237515222 CAP FILM 2.2NF 3.5 630VDC RAD 1318700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237515222 CAP FILM 2.2NF 3.5 630VDC RAD 683700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237515222 Film Capacitors 2200pF 3.5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com