Location : Home > B > BFC237515163
BFC237515163
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237515163 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237515163 CAP FILM 16NF 3.5 630VDC RAD 785000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237515163 CAP FILM 16NF 3.5 630VDC RAD 679800 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237515163 CAP FILM 16NF 3.5 630VDC RAD 785000 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC237515163 CAP FILM 16NF 3.5 630VDC RAD 679800 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237515163 Film Capacitors 16000pF 3.5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com