Location : Home > B > BFC237514223
BFC237514223
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237514223 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237514223 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC237514223 CAP FILM 22NF 5 630VDC RAD 1408300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237514223 CAP FILM 22NF 5 630VDC RAD 779300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875105444004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V SMD