Location : Home > B > BFC237513911
BFC237513911
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237513911 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237513911 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC237513911 CAP FILM 910PF 3.5 630VDC RAD 685700 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC237513911 CAP FILM 910PF 3.5 630VDC RAD 580500 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237513911 Film Capacitors 910pF 3.5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237513911 Film Capacitors 910pF 3.5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS61E330MCN1 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 33UF 20% 25V T/H