Location : Home > B > BFC237513362
BFC237513362
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237513362 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237513362 Film Capacitors 3600pF 3.5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237513362 CAP FILM 3.6NF 3.5 630VDC RAD 1528100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237513362 CAP FILM 3.6NF 3.5 630VDC RAD 893100 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com