Location : Home > B > BFC237512132
BFC237512132
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237512132 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237512132 Film Capacitors 1300pF 5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BFC237512132 CAP FILM 1.3NF 5 630VDC RAD 994600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237512132 CAP FILM 1.3NF 5 630VDC RAD 889400 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237512132 CAP FILM 1.3NF 5 630VDC RAD 994600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
BFC237512132 CAP FILM 1.3NF 5 630VDC RAD 889400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited