Location : Home > B > BFC237511823
BFC237511823
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237511823 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237511823 CAP FILM 82NF 3.5 630VDC RAD 1552500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237511823 CAP FILM 82NF 3.5 630VDC RAD 892500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237511823 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-W1-22-9-100 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD