Location : Home > B > BFC237510512
BFC237510512
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237510512 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237510512 CAP FILM 5.1NF 5 630VDC RAD 585000 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237510512 CAP FILM 5.1NF 5 630VDC RAD 585000 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237510512 Film Capacitors 5100pF 5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237510512 Film Capacitors 5100pF 5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com