Location : Home > B > BFC237510332
BFC237510332
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237510332 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237510332 CAP FILM 3.3NF 5 630VDC RAD 1557200 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237510332 CAP FILM 3.3NF 5 630VDC RAD 901200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237510332 Film Capacitors 3300pF 5 630volts Learn More 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com