Location : Home > B > BFC2373GM394MI
BFC2373GM394MI
Share on FacebookShare on Facebook
BFC2373GM394MI distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC2373GM394MI CAP FILM 0.39UF 5 630VDC RAD 1548700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC2373GM394MI CAP FILM 0.39UF 5 630VDC RAD 900700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1300940450 Cables, Wires - Management Pulling, Support Grips HEAVY DTY DOUBLE EYE 2.5-3" 39"