Location : Home > B > BFC237351125
BFC237351125
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237351125 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237351125 CAP FILM 1.2UF 10 400VDC RAD 705600 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237351125 Film Capacitors 1.2uF 10 400volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BFC237351125 Film Capacitors 1.2uF 10 400volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237351125 CAP FILM 1.2UF 10 400VDC RAD 810800 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237351125 CAP FILM 1.2UF 10 400VDC RAD 705600 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237351125 Film Capacitors 1.2uF 10 400volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860160375032 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 1000 UF 20% 16 V