Location : Home > B > BFC237346185
BFC237346185
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237346185 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237346185 CAP FILM 1.8UF 5 250VDC RAD 1505600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237346185 CAP FILM 1.8UF 5 250VDC RAD 876600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237346185 Film Capacitors 1.8uF 5 250volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com