Location : Home > B > BFC237344395
BFC237344395
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237344395 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237344395 CAP FILM 3.9UF 5 250VDC RAD 803000 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237344395 CAP FILM 3.9UF 5 250VDC RAD 803000 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237344395 Film Capacitors 3.9uF 5 250volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd