Location : Home > B > BFC237343105
BFC237343105
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237343105 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237343105 Film Capacitors 1uF 10 250volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237343105 standard package with RoHS 43110 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BFC237343105 CAP FILM 1UF 10 250VDC RAD 1312100 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237343105 Film Capacitors 1uF 10 250volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com