Location : Home > B > BFC237326475
BFC237326475
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237326475 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237326475 CAP FILM 4.7UF 5 100VDC RAD 597500 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237326475 CAP FILM 4.7UF 5 100VDC RAD 597500 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237326475 Film Capacitors 4.7uF 5 100volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237326475 Film Capacitors 4.7uF 5 100volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com