Location : Home > B > BFC237325475
BFC237325475
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237325475 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237325475 CAP FILM 4.7UF 10 100VDC RAD 1509800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237325475 CAP FILM 4.7UF 10 100VDC RAD 880800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237325475 Film Capacitors 4.7uF 10 100volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com