Location : Home > B > BFC237322565
BFC237322565
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237322565 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237322565 CAP FILM 5.6UF 5 100VDC RAD 803400 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237322565 CAP FILM 5.6UF 5 100VDC RAD 803400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237322565 Film Capacitors 5.6uF 5 100volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
BFC237322565 Film Capacitors 5.6uF 5 100volts 80,000 Vishay/BC Components 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com