Location : Home > B > BFC237265473
BFC237265473
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237265473 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237265473 standard package with RoHS 43320 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
BFC237265473 CAP FILM 47NF 10 630VDC RAD 1418600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237265473 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-5-55-24-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD
SO63-5-55-24-90 IC 58160 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SO63-5-55-24-90 NEW 88090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
870135174006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 1000UF 6.3V T/H