Location : Home > B > BFC237261273
BFC237261273
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237261273 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237261273 CAP FILM 27NF 10 630VDC RAD 1317700 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237261273 CAP FILM 27NF 10 630VDC RAD 690700 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0648001514 Cables, Wires - Management Markers CONDUCTOR MARKERS "4"