Location : Home > B > BFC237251473
BFC237251473
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237251473 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237251473 Originalnew 58952 Vishay 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
BFC237251473 CAP FILM 0.047UF 400VDC RADIAL 884500 Vishay BC Components 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237251473 CAP FILM 0.047UF 400VDC RADIAL 894500 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237251473 CAP FILM 0.047UF 400VDC RADIAL 789300 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
R-6 Cables, Wires - Management Splice Enclosures, Protection BUILDING RISER CLOSURE KIT 6"