Location : Home > B > BFC237245184
BFC237245184
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237245184 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237245184 CAP FILM 180NF 10 250VDC RAD 597200 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237245184 CAP FILM 180NF 10 250VDC RAD 607200 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237245184 CAP FILM 180NF 10 250VDC RAD 502000 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870135374003 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H