Location : Home > B > BFC237226474
BFC237226474
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237226474 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237226474 CAP FILM 470NF 5 100VDC RAD 1237900 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237226474 CAP FILM 470NF 5 100VDC RAD 589900 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSRW-JB3 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories 2.77" SINGLE GANG JUNC BOX