Location : Home > B > BFC237186562
BFC237186562
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237186562 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237186562 CAP FILM 5.6NF 5 400VDC RAD 686000 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
BFC237186562 CAP FILM 5.6NF 5 400VDC RAD 1342000 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WGSW4BL Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories SIDEWALL, 4" HIGH, WYR-GRID