Location : Home > B > BFC237175124
BFC237175124
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237175124 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237175124 CAP FILM 120NF 10 250VDC RAD 684500 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237175124 CAP FILM 120NF 10 250VDC RAD 789700 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237175124 CAP FILM 120NF 10 250VDC RAD 684500 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-91517 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIRING DUCT COVER 0.5"