Location : Home > B > BFC237075394
BFC237075394
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237075394 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237075394 CAP FILM 0.39 UF 10 63 VDC RAD 780400 Vishay BC Components 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
BFC237075394 CAP FILM 0.39 UF 10 63 VDC RAD 885600 Vishay BC Components NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
BFC237075394 CAP FILM 0.39 UF 10 63 VDC RAD 780400 Vishay BC Components 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
BFC237075394 Originalnew 58952 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173-61400 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 14MM TNPLTD CPPR+FR SLEEVING 100