Location : Home > B > BFC237059123
BFC237059123
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237059123 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237059123 CAP FILM 0.012 UF 5 400 VDC RAD 1245500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237059123 CAP FILM 0.012 UF 5 400 VDC RAD 589500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0825599:S Cables, Wires - Management Markers TERM MARKER
0825599:S IC 57730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
170-03145 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 1.25" FR SPLITWRAP BRDD SLVNG