Location : Home > B > BFC237055182
BFC237055182
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237055182 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237055182 CAP FILM 0.0018 UF 10 400 VDC R 1345600 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237055182 CAP FILM 0.0018 UF 10 400 VDC R 689600 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4635R Cables, Wires - Management Splice Enclosures, Protection PEDESTAL SPLICE CLOSURE REENTRY
4635R IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
875105444004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 33UF 20% 20V SMD