Location : Home > B > BFC237045273
BFC237045273
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237045273 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237045273 CAP FILM 0.027 UF 10 250 VDC RA 1559300 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237045273 CAP FILM 0.027 UF 10 250 VDC RA 903300 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
GSS6 Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving HELAGLASS 6.0MM BRD SLV WHITE