Location : Home > B > BFC237036272
BFC237036272
Share on FacebookShare on Facebook
BFC237036272 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC237036272 CAP FILM 0.0027 UF 5 250 VDC RA 1541800 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC237036272 CAP FILM 0.0027 UF 5 250 VDC RA 885800 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875075555003 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 68UF 20% 25V SMD