Location : Home > B > BFC236969223
BFC236969223
Share on FacebookShare on Facebook
BFC236969223 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
BFC236969223 CAP FILM 22NF 5 630VDC RAD 1542500 Vishay BC Components 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
BFC236969223 CAP FILM 22NF 5 630VDC RAD 894500 Vishay BC Components 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
181-00260 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories WIRING DUCT COVER 2.5"